Osnovna šola Središče ob Dravi                                                    Središče, 26. 11. 2015

OBVESTILO

Obveščamo vas, da bo v torek, 1. 12. 2015, kulturni dan za učence od 6. do 9. razreda.

V ptujskem gledališču si bomo ogledali gledališko predstavo Veliki pok, obiskali pa bomo tudi Zgodovinski arhiv Ptuj.

Učenci pridejo v šolo ob istem času kot po navadi, saj bodo prvi dve uri imeli pouk. S Ptuja se vrnemo predvidoma okrog 14. ure.

Stroške kulturnega dne (predstava: 5,50 EUR; prevoz) vam bomo zaračunali na položnici za prehrano.

Koordinatorici:                                                                                         Ravnateljica:

Ivica Kanič                                                                                                 Jasna Munda

Lidija Meško Merc