Projekt Simbioza Skupnost – KNJIŽICA RECEPTOV

Zadnjič sem vas obvestila o izpeljanih medgeneracijskih aktivnostih v okviru projekta Simbioza Skupnost, ki smo jih že izvedli v tem šolskem letu na OŠ Središče ob Dravi.

Eno izmed teh je bilo pridružitev k sooblikovanju knjižice receptov. Tako smo pozvali starejše generacije našega kraja, da so z nami podelili svoje najljubše recepte, ki smo jih posredovali timu Simbioze Skupnosti. Le-ti so oblikovali knjižico z recepti in tako približali znane okuse medgeneracijskega druženja, domačnosti in topline. V njej je zbranih ogromno različnih receptov, saj obsega 1114 strani. Od 660. do 664. strani so vključeni tudi recepti naših krajank občine Središča ob Dravi.

Knjižica je brezplačna in dostopna vsem, zato jo delimo z vami. Kliknite na spodnjo fotografijo in si jo poglejte. Sigurno vas bo kakšen recept in pozneje okušanje imenitne jedi, ki jo boste pripravili, prevzela in narisala nasmešek na obrazu.

Želim vam predvsem zdrave in okusne praznike ter vse dobro v letu, ki je pred nami.

Breda Munda, koordinatorica projekta